YACHTING EDITION

MERCEDES-BENZ GLS

scroll

GLS Yachting to kolejna propozycja, która zachwyci nawet najbardziej wymagających fanów marynistycznego stylu i perfekcyjnego wykończenia. Pojazd powstał na bazie Mercedesa GLS, jednego z najbardziej luksusowych i komfortowych SUV-ów w segmencie F.

Zewnętrzna stylizacja pojazdu prezentuje się imponująco. Dolna część nadwozia została polakierowana w kolorze srebrnym i wykończona szczotkowaniem, natomiast górna zachwyca kontrastującą czarną satyną. Nowy, ekskluzywny grill w kolorze srebrnym oraz autorskie 23-calowe srebrne felgi dodają całości elegancji i marynistycznego stylu.

WNĘTRZE

Jasne wnętrze GLS Yachting jest kwintesencją szyku i sportowej elegancji. Fotele Yachtinga zostały zmodyfikowane, pokryte częściowo perforowaną, luksusową skórą w kolorze kremowym i ozdobione laserowanymi wzorami i tłoczeniami.

ZAKRES MODYFIKACJI

EXTERIOR

Lakierowanie nadwozia:

czarna satyna + szczotkowany srebrny

Ekskluzywny grill

Emblematy

23-calowe aluminiowe felgi

WNĘTRZE

Tapicerka Carlex Design:

zmodyfikowane w sportowym stylu przednie fotele, obszyte gładką i perforowaną skórą w kolorze kremowym, ozdobione tłoczeniami, kanapa tylna obszyta gładką i perforowaną skórą w kolorze kremowym

Kierownica:

obszyta skórą, górna i dolna część obręczy wykonana z drewna

CENA: 66,000.00 EUR NET

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×