FERRARI

812 SUPERFAST

Superszybkie i superluksusowe Superfast

Piękne, ekscytujące i piekielnie mocne Ferrari 812 Superfast otrzymało od specjalistów Carlex Design zupełnie odmienione wnętrze, łączące kontrastowy, sportowy styl z dozą luksusowego rękodzieła.

Na pierwszy rzut oka środek Ferrari został utrzymany w ciemnej tonacji. Przyglądając się jednak bliżej, można dostrzec ciekawą grę faktur skóry i Alcantary, ozdobionych energicznymi, kontrastującymi żółtymi i szarymi akcentami. Uwagę przykuwają fotele pojazdu, które zostały precyzyjnie i bogato ozdobione oryginalnymi przeszyciami, kolorowymi wstawkami, perforacją i haftami. Modyfikacji zostały poddane także, między innymi, tunel środkowy i deska rozdzielcza z lakierowanymi na żółto elementami, boczki drzwi, haftowana podsufitka oraz, oczywiście, kierownica pojazdu, ręcznie obszywana i ozdobiona lakierowaniem. .

Modyfikacji zostały poddane także, między innymi, tunel środkowy i deska rozdzielcza z lakierowanymi na żółto elementami, boczki drzwi, haftowana podsufitka oraz, oczywiście, kierownica pojazdu, ręcznie obszywana i ozdobiona lakierowaniem. Projekt Carlex Design objął również dywaniki i przestrzeń za siedzeniami, w której została zamontowana tabliczka znamionowa, świadcząca o absolutnie jednostkowym charakterze tego modelu.

Ferrari 812 Superfast by Carlex Design jest imponującym pokazem wyobraźni naszych designerów oraz umiejętności i precyzji naszych mistrzów tapicerstwa, którzy za każdym razem udowadniają, że granice kreatywności i możliwości zależą wyłącznie od ludzkiego umysłu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

KAMIL SKOTNICKI

SALES SPECIALIST

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=