RESTOMOD JAG

JAGUAR XJC BY CARLEX

Stworzenie prawdziwego Restomoda, łączącego klasyczny design z komfortem na miarę dzisiejszych czasów, nie jest prostym zadaniem. Trzeba podejść do tego wyzwania z ostrożnością, ale i odwagą, balansując na granicy starego i nowego świata.

Pierwszym takim projektem stał się dla nas Jaguar XJC. Jest to pojazd klasyczny, drapieżny, którego nie sposób nie zauważyć na drodze. Dużym wyzwaniem było zaprojektowanie stylizacji w ten sposób, aby jeszcze bardziej uwydatnić jego piękno, zachowując przy tym klasyczny charakter samochodu. Projekt został wzbogacony w szereg dodatków zewnętrznych oraz zaprojektowane specjalnie dla tej modyfikacji felgi. 

 Wnętrze zyskało nowe, pokryte ręcznie patynowaną skórą fotele, luksusową kierownicę oraz elementy wykonane z egzotycznego drewna. Czego w nim brakuje? Plastiku i bezduszności większości nowych aut. To wyjątkowy Jag, taki, jakiego wszyscy chcieliby zaparkować w swoim garażu. Nasz projekt został pozytywnie rozpatrzony i trafił do wdrożenia. Mamy nadzieję że już niedługo zobaczymy go na drodze!

AUTORSKI FOTEL CARLEX

Specjalnie dla tego Jaguara zaprojektowany od podstaw fotel z najwyższej jakości skóry stosowanej w produkcji siodeł. Ręcznie wykonany przez mistrzów tapicerstwa i kuśnierstwa. Każdy najmniejszy element fotela oddaje pasję z jaką podchodzimy do tego projektu.

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×