CARLEX DESIGN

BODYKITS

Projektowanie elementów body kitów jest procesem złożonym, ponieważ oprócz aspektów estetycznych musi on uwzględniać także takie czynniki jak technologia oraz bezpieczeństwo. Zanim projekt zostanie zatwierdzony, powstaje seria szkiców koncepcyjnych i wizualizacji, a także modele 3D. Całość prac wykonuje nasz zespół doświadczonych designerów i konstruktorów.

MERCEDES X-CLASS

RACING GREEN

Projekt nowych elementów body kitu dla Mercedesa X-Class zmienił ten łagodny w formie pojazd z potencjałem w bestię nie do poznania. Zestaw został zaprojektowany z myślą o miłośnikach niebanalnego designu, łączącego sportowy charakter z nutą elegancji. Zestaw body kit, wykonany w całości z karbonu, składa się z drapieżnego zderzaka przedniego, nakładki na maskę, masywnych nadkoli oraz zderzaka tylnego.

HYUNDAI SANTA FE

CARLEX EDITION

Modyfikacja nadwozia dla Hyundaia Santa Fe to kolejny projekt, który zmienił wizualnie miejski pojazd w prawdziwego drapieżnika. Zestaw body kit obejmuje agresywny zderzak przedni, współgrające z autorskimi, 20-calowymi, aluminiowymi felgami nadkola oraz spoiler i dyfuzor, które nadają pojazdowi aerodynamiczny charakter.

LAND ROVER DEFENDER

RACING GREEN

Podobnie jak we wcześniejszych projektach celem było dodanie pojazdowi odrobinę ekscytującego, zadziornego charakteru. Osiągnęliśmy to przez stworzenie masywnych, karbonowych nadkoli i dokładek.

ROLLS-ROYCE

WRAITH/CULLINAN

Projekty elementów body kitu do tych dwóch niezwykłych pojazdów są świetnym dowodem na to, że granice luksusu nie istnieją. Rolls-Royce Wraith oraz Rolls-Royce Cullinan same w sobie są jeżdżącymi synonimami luksusu, a dzięki zewnętrznym dokładkom stały się jeszcze bardziej ekskluzywne, oryginalne i stylowe.

FORD CUSTOM

FINAL EDITION

Dzięki zewnętrznej stylizacji Ford Custom stał się ciekawą i oryginalną propozycją wśród vanów. To głównie zasługa sportowego zderzaka przedniego, który zupełnie odmienił front pojazdu. Pakiet zawiera także nadkola, progi boczne oraz zderzak tylny.

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×