WYJĄTKOWE

WNĘTRZA POJAZDÓW

scroll

Ekskluzywne wnętrza pojazdów
szyte na miarę

USŁUGI PROJEKTOWE

Jednostkowe, personalizowane wnętrza Carlex Design powstają dzięki połączeniu pragnień naszych klientów, kreatywności naszych designerów oraz rzemiosła naszych mistrzów tapicerstwa.

Porozmawiajmy o tym, jak możemy zmienić wnętrze Twojego pojazdu
według Twojej wyjątkowej wizji.

PERSONALIZOWANE WNĘTRZA POJAZDÓW NA ZAMÓWIENIE

Proces projektowy rozpoczyna się zawsze od szczegółowej analizy pragnień, pasji czy też osobistej historii klienta, które następnie przekładane są na język sztuki użytkowej.

Stworzone na podstawie wizualizacji wnętrza są prototypowane, a następnie wykonywane przez sztab specjalistów z wielką troską, uwagą i szacunkiem do materiału, dzięki czemu możliwe jest idealne odwzorowanie każdego, najdrobniejszego szczegółu projektu.

ZAINSPIRUJ SIĘ

ZOBACZ NASZE REALIZACJE

Ferrari 458 Italia

Porsche 911 Turbo

Ferrari 812 GTS

Ferrari SF90 Stradale

Ferrari 812 Superfast

Burgundowy McLaren 720S

Ferrari F12 Berlinetta

Ferrari 488 Spider

Mercedes-Benz C43 AMG

rozwiń więcej

Red McLaren 720S

BEZKONKURENCYJNA JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

W naszej firmie design idzie w parze z jakością oraz bezpieczeństwem, które jest naszym absolutnym priorytetem. Dbamy o każdy szczegół, dlatego przed oddaniem skończonej modyfikacji precyzyjnie sprawdzamy jakość i poprawność wykonania, aby jego właściciel mógł cieszyć się unikalnym designem wnętrza przez wiele lat. Posiadamy wszelkie certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania naszych wnętrz.

Usługa VIP DOOR-TO-DOOR

W ramach profesjonalnej obsługi klienta oferujemy usługę DOOR-TO-DOOR na terenie całej Europy. Po uzgodnieniu wytycznych dotyczących modyfikacji ustalamy z klientem szczegóły i termin odbioru samochodu z wyznaczonego miejsca, a po ukończeniu modyfikacji dostarczamy go do klienta. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi podmiotami specjalizującymi się w transporcie samochodów luksusowych, dlatego gwarantujemy naszym klientom 100% wygody i bezpieczeństwa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×