RACING GREEN EDITION

MERCEDES-BENZ G 63 AMG

scroll

Wyjątkowa linia Racing Green Edition to kolejna obok Steampunk Edition i Yachting Edition stylizacja zbudowana na ponadczasowym i jedynym w swojej klasie modelu – Mercedesie G 63 AMG. Racing Green to projekt, który łączy w sobie w sposób nieoczywisty, ale i harmonijny, sportowy charakter, luksus w niecodziennym wydaniu i precyzyjne rzemiosło.

Nadwozie pojazdu, utrzymane w głębokim, szmaragdowym kolorze, zainspirowanym barwą British racing green, oszałamia jedynym w swoim rodzaju wykończeniem. Pod ciemną zielenią połyskuje delikatny szlif – to szczotkowanie, wykonane w stu procentach ręcznie i z największą precyzją przez naszych specjalistów, przy użyciu autorskiej techniki, które sprawia, że Racing Green jest egzemplarzem niezwykłym i unikatowym.

Finezja wykończenia nadwozia została połączona ze sportowym stylem – to efekt wyposażenia pojazdu w karbonowy dach i obudowę koła zapasowego. Dopełnieniem zewnętrznej stylizacji są potężne, 22-calowe felgi, wykończone ciemnym lakierem z połyskującymi, złotymi drobinkami oraz szereg emblematów i oznaczeń, podkreślających wyjątkowość tej edycji. Subtelne, boczne oklejenie oraz zaciski hamulcowe w złotobrązowym kolorze perfekcyjnie kontrastują z zielonym nadwoziem, a swoją kolorystyką zapowiadają to, co dzieje się we wnętrzu Racing Green.

Wnętrze Racing Green Edition to niezwykła, klimatyczna przestrzeń. Ciemna, butelkowa zieleń skóry i Alcantary stała się tłem idealnym dla ciepłej, jasnoczekoladowej tapicerki. Poszycie wzbogacają unikatowe zdobienia w postaci perforacji, tłoczeń oraz przeszyć z rzemienia, dzięki którym wnętrze nabrało oryginalnego, artystycznego wymiaru.
Autorski, inspirowany sportowym stylem kształt foteli oraz elementy wykonane karbonu, m.in. na kierownicy, delikatnie przełamują harmonijną elegancję wnętrza, wyostrzając charakter pojazdu.

PEŁNY PAKIET -5%

76,000.00 EUR NET

CZAS REALIZACJI - 20 DNI

ZAKRES MODYFIKACJI

Modyfikacja wnętrza

42,500.00 EUR NET

CZAS REALIZACJI – 5 DNI

ZAKRES MODYFIKACJI

Przednie fotele:

zmodyfikowane , obszyte gładką i perforowaną skórą, ozdobione tłoczeniami

Kanapa tylna:

obszyta gładką i perforowaną skórą

Kierownica:

obszyta skórą gładką i perforowaną skórą, górna i dolna część obręczy wykonana z karbonu

 

Deska rozdzielcza i tunel środkowy pokryte skórą

Boczki drzwi i podłokietnik środkowy pokryte skórą

Podsufitka pokryta Alcantarą

Słupki pokryte Alcantarą

Dywaniki

Modyfikacja ZEWnętrzNa

26,500.00 EUR NET

CZAS REALIZACJI – 20 DNI

ZAKRES MODYFIKACJI

Lakierowanie nadwozia:

specjalnie wyselekcjonowany, zielony kolor Racing Green, wykończony szczotkowanie

Dach wykonany z karbonu

Obudowa na koło zapasowe wykonana z karbonu

Oklejenie

Emblematy

FELGI

11,000.00 EUR NET

SZCZEGÓŁY

Kute, autorskie felgi Carlex Design

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×