RACING GREEN EDITION

MERCEDES-BENZ G 63 AMG

scroll

Wyjątkowa linia Racing Green Edition to kolejna obok Steampunk Edition i Yachting Edition stylizacja zbudowana na ponadczasowym i jedynym w swojej klasie modelu – Mercedesie G 63 AMG. Racing Green to projekt, który łączy w sobie w sposób nieoczywisty, ale i harmonijny, sportowy charakter, luksus w niecodziennym wydaniu i precyzyjne rzemiosło.

Nadwozie pojazdu, utrzymane w głębokim, szmaragdowym kolorze, zainspirowanym barwą British racing green, oszałamia jedynym w swoim rodzaju wykończeniem. Pod ciemną zielenią połyskuje delikatny szlif – to szczotkowanie, wykonane w stu procentach ręcznie i z największą precyzją przez naszych specjalistów, przy użyciu autorskiej techniki, które sprawia, że Racing Green jest egzemplarzem niezwykłym i unikatowym.

Finezja wykończenia nadwozia została połączona ze sportowym stylem – to efekt wyposażenia pojazdu w karbonowy dach i obudowę koła zapasowego. Dopełnieniem zewnętrznej stylizacji są potężne, 22-calowe felgi, wykończone ciemnym lakierem z połyskującymi, złotymi drobinkami oraz szereg emblematów i oznaczeń, podkreślających wyjątkowość tej edycji. Subtelne, boczne oklejenie oraz zaciski hamulcowe w złotobrązowym kolorze perfekcyjnie kontrastują z zielonym nadwoziem, a swoją kolorystyką zapowiadają to, co dzieje się we wnętrzu Racing Green.

Wnętrze Racing Green Edition to niezwykła, klimatyczna przestrzeń. Ciemna, butelkowa zieleń skóry i Alcantary stała się tłem idealnym dla ciepłej, jasnoczekoladowej tapicerki. Poszycie wzbogacają unikatowe zdobienia w postaci perforacji, tłoczeń oraz przeszyć z rzemienia, dzięki którym wnętrze nabrało oryginalnego, artystycznego wymiaru.
Autorski, inspirowany sportowym stylem kształt foteli oraz elementy wykonane karbonu, m.in. na kierownicy, delikatnie przełamują harmonijną elegancję wnętrza, wyostrzając charakter pojazdu.

ZAKRES MODYFIKACJI

EXTERIOR

Lakierowanie nadwozia:

specjalnie wyselekcjonowany, zielony kolor Racing Green, wykończony szczotkowaniem

Autorskie, grafitowe felgi Carlex Design

Dach wykonany z karbonu

Obudowa na koło zapasowe wykonana z karbonu

Oklejenie

Emblematy

WNĘTRZE

Przednie fotele:

zmodyfikowane , obszyte gładką i perforowaną skórą, ozdobione tłoczeniami

Kanapa tylna:

obszyta gładką i perforowaną skórą

Kierownica:

obszyta skórą gładką i perforowaną skórą, górna i dolna część obręczy wykonana z karbonu

Deska rozdzielcza i tunel środkowy pokryte skórą

Boczki drzwi i podłokietnik środkowy pokryte skórą

Podsufitka pokryta Alcantarą

Słupki pokryte Alcantarą

Dywaniki

CENA: 95,000.00 EUR NET

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=