TATTOO EDITION

MERCEDES-AMG GT R PRO

scroll

Tattoo Edition by Carlex Design to całkiem niegrzeczna edycja, zbudowana na najdynamiczniejszym modelu Mercedesa w ofercie – AMG GT R PRO. Tattoo Edition przełamuje nudę typowych rozwiązań i dostarcza mocnych wrażeń, co sprawia, że nie jest to samochód dla wszystkich – tylko dla najodważniejszych.

EXTERIOR

Ta zwinna, agresywna bestia o pewnej siebie sylwetce właśnie zyskała nowe oblicze: nadwozie pokryte zostało lakierem w głębokim, butelkowozielonym kolorze i wykończone szczotkowaniem – nawiązanie do wyścigowego ducha jest subtelne, ale znaczące. Samochód stoi na ostrych w formie, srebrnych felgach, wykończonych szczotkowaniem, które sprawiają, że wygląda jeszcze bardziej niebezpiecznie, a zarazem stylowo.

WNĘTRZE

Nadwozie tego drapieżnika robi wrażenie, jednak prawdziwe szaleństwo zaczyna się w środku. Wnętrze Tattoo Edition zostało pokryte ciemnozieloną skórą, idealnie współgrającą z nadwoziem pojazdu, oraz czarną Alcantarą. Masz wrażenie, że ktoś Cię obserwuje? To czaszki – precyzyjnie nałożone na tapicerkę aplikacje, zainspirowane sztuką old school tattoo. Dzięki tym zdobieniom poczujesz mroczny klimat prawdziwego studia tatuażu.

ZAKRES MODYFIKACJI

EXTERIOR

Lakierowanie nadwozia:

specjalnie wyselekcjonowany, zielony kolor Racing Green, wykończony szczotkowaniem

Autorskie, srebrne felgi Carlex Design

WNĘTRZE

Tapicerka Carlex Design:

fotele przednie pokryte skórą i Alcantarą, tunel i podłokietnik środkowy pokryte skórą i Alcantarą, boczki drzwi pokryte skórą i Alcantarą, deska rozdzielcza pokryta skórą i Alcantarą, podsufitka i słupki pokryte Alcantarą

Kierownica:

koło kierownicy i poduszka powietrzna pokryte skórą i Alcantarą

Dywaniki

CENA OD: 58,000.00 EUR NET

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×