CARLEX ORIGINAL BROWN&ORANGE

MAYBACH GLS

scroll

Maybacha GLS Brown & Orange w połączeniu kolorów pomarańczowego i brązowego to kwintesencja luksusu i stylu. Intensywny kolor pomarańczowy w połączeniu z eleganckim brązem tworzy harmonijne i unikalne połączenie, które wyróżnia ten samochód spośród innych luksusowych SUV-ów.

Wnętrze Maybacha GLS Brown & Orange w kolorze pomarańczowym z akcentami w kolorze brązu to połączenie wyjątkowego stylu i funkcjonalności, które zapewniają komfort jazdy na najwyższym poziomie. Intensywny kolor pomarańczowy nadaje wnętrzu energii i świeżości, a subtelne akcenty brązu podkreślają elegancję i wyrafinowanie.

Wszystkie elementy wnętrza zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniając jednocześnie wiele funkcjonalnych rozwiązań i najnowocześniejszej technologii. Wnętrze Maybacha GLS w kolorze pomarańczowym z akcentami w kolorze brązu to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wyjątkowy styl i niebanalne rozwiązania, bez rezygnacji z komfortu i jakości.

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carlex Design, jako lider w dziedzinie modyfikacji samochodowych, gwarantuje nie tylko doskonałość wykonania, ale także zadowolenie swoich wymagających klientów. Każdy właściciel samochodu, który przeszedł przez ręce Carlex Design, otrzymuje unikalny Certyfikat Autentyczności. To prestiżowe świadectwo potwierdza niezrównaną wartość artystyczną oraz niezawodną dbałość o najdrobniejsze szczegóły. 

CENA

281,500.00 EUR NET

CENA ZAWIERA SAMOCHÓD, MODYFIKACJĘ WNĘTRZA ORAZ MODYFIKACJĘ ZEWNĘTRZNĄ

Samochód - Mercedes-Benz GLS 600 Maybach 4Matic, 4.0, 2023, 36km

ZAKRES MODYFIKACJI

Modyfikacja wnętrza

38,500.00 EUR NET

CZAS REALIZACJI – 5 DNI

ZAKRES MODYFIKACJI

Tapicerka Carlex Design:

przednie fotele obszyte gładką i perforowaną skórą, tylna kanapa obszyta gładką i perforowaną skórą, boczki drzwi pokryte skórą, tunel centralny pokryty skóra, dolna część deski rozdzielczej pokryta gładką skórą

Kierownica:

obszyta gładką i perforowaną skórą

Modyfikacja ZEWnętrzNa

16,500.00 EUR NET

CZAS REALIZACJI – 20 DNI

ZAKRES MODYFIKACJI

Emblematy Carlex Design

Lakierowanie pojazdu

FELGI

11,000.00 EUR NET

SZCZEGÓŁY

Kute, autorskie felgi Carlex Design

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×