CARLEX ORIGINAL BROWN&ORANGE

MAYBACH GLS

scroll

Maybacha GLS Brown & Orange w połączeniu kolorów pomarańczowego i brązowego to kwintesencja luksusu i stylu. Intensywny kolor pomarańczowy w połączeniu z eleganckim brązem tworzy harmonijne i unikalne połączenie, które wyróżnia ten samochód spośród innych luksusowych SUV-ów.

Wnętrze Maybacha GLS Brown & Orange w kolorze pomarańczowym z akcentami w kolorze brązu to połączenie wyjątkowego stylu i funkcjonalności, które zapewniają komfort jazdy na najwyższym poziomie. Intensywny kolor pomarańczowy nadaje wnętrzu energii i świeżości, a subtelne akcenty brązu podkreślają elegancję i wyrafinowanie.

Wszystkie elementy wnętrza zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniając jednocześnie wiele funkcjonalnych rozwiązań i najnowocześniejszej technologii. Wnętrze Maybacha GLS w kolorze pomarańczowym z akcentami w kolorze brązu to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wyjątkowy styl i niebanalne rozwiązania, bez rezygnacji z komfortu i jakości.

PEŁNY PAKIET -5%

57,500.00 EUR NET

CZAS REALIZACJI - 20 DNI

ZAKRES MODYFIKACJI

Modyfikacja wnętrza

33,000.00 EUR NET

CZAS REALIZACJI – 5 DNI

ZAKRES MODYFIKACJI

Tapicerka Carlex Design:

przednie fotele obszyte gładką i perforowaną skórą, tylna kanapa obszyta gładką i perforowaną skórą, boczki drzwi pokryte skórą, tunel centralny pokryty skóra, dolna część deski rozdzielczej pokryta gładką skórą

Kierownica:

obszyta gładką i perforowaną skórą

Modyfikacja ZEWnętrzNa

16,500.00 EUR NET

CZAS REALIZACJI – 20 DNI

ZAKRES MODYFIKACJI

Emblematy Carlex Design

Lakierowanie pojazdu

FELGI

11,000.00 EUR NET

SZCZEGÓŁY

Kute, autorskie felgi Carlex Design

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×