AKCESORIA

BY CARLEX

O doskonałym guście człowieka świadczy jego dbałość o najmniejsze szczegóły. Podobnie jest w przypadku dóbr luksusowych. To właśnie te drobne elementy nadają przedmiotom unikalny styl i sprawiają, że materialne wytwory są wyjątkowo pożądane. Kolekcja galanterii Carlex Design, zainspirowana światem automotive, powstała dzięki połączeniu naszego zamiłowania do rzeczy pięknych, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu skórzanych wnętrz samochodowych.

Nasze akcesoria skórzane, takie jak torby podróżne czy plecak, zostały wykonane z najwyższej jakości skór o ciekawych wzorach i oryginalnej Alcantary®, używanej w branży automotive. Stylowe torby podróżne z łatwością pomieszczą potrzebny bagaż, a podwójne, usztywniane dno idealnie sprawdzi się do celów przechowywania butów czy rzeczy delikatnych. Zastosowanie w plecaku zatrzasków typu Tenax, wykorzystywanych w żeglarstwie, umożliwia szybką zmianę plecaka w podręczną torbę. Plecak mieści 17-calowy laptop.

Wybór materiałów i dodatków jest niezwykle istotny, ponieważ wpływają one na komfort i trwałość produktu. Każdy element został wieloetapowo przetestowany, dzięki czemu mamy pewność, że gotowy produkt będzie spełniał właściwe standardy jakości i będzie służył przyszłemu właścicielowi przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×