AKCESORIA

DLA PICKUPÓW

Pojazd typu pickup zdecydowanie bardziej zaliczany jest do tych praktycznych niż eleganckich. Idealnie sprawdza się w trudnym terenie, nie tylko podczas pracy, ale także off-roadowej zabawy. Studio Carlex Design zaprojektowało linię solidnych i wytrzymałych akcesoriów dla tego typu pojazdów, które nie tylko doskonale pełnią swoją funkcję, ale także dodają pickupowi unikalnego stylu i drapieżnego charakteru.

OBUDOWA DACHOWA

Z LAMPAMI LAZER LINEAR

Dachowe oświetlenie terenowe jest ważnym elementem wyposażenia każdego off-roadowego pojazdu. Jeśli szukasz niezawodnych i superdesignerskich lamp, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy obudowę z lampami Lazer, która nie tylko doskonale oświetli trasę, ale także prezentuje się bardzo stylowo.

STYLEBAR EXTREME

ORUROWANIE PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

Wytrzymałe, stalowe orurowanie przestrzeni ładunkowej idealnie podkreśli off-roadowy look każdego pickupa. Produkt umożliwia montaż dwóch lamp Lazer Linear.

ZABUDOWA PRZESTRZENI ŁADUNKOWEJ

DLA PICKUPÓW

Nasza zabudowa przestrzeni ładunkowej łączy sportowy, aerodynamiczny styl z off-roadowym charakterem, a wygodna klapa ułatwia załadunek.

Skontaktuj się z nami

MATEUSZ HABDAS

SALES MANAGER

Formularz kontaktowy

Kliknij lub przeciągnij pliki do tego obszaru, aby je przesłać. Możesz przesłać do 10 plików.
=
×